شوره بر سنگ و آجر PX900

امتیاز محصول :
7.5/10

این محصول نانو ، آب ‌گریز کننده نمای ساختمان با انواع مصالح است. این ماده قابلیت نفوذ در سطوح ساختمانی را دارد و می‌تواند از نفوذ آب و ایجاد شوره بر روی انواع نماهای ساختمانی جلوگیری کند و جهت آب‌ گریز کردن انواع سطوح ساختمانی خصوصا سطوح آجری ، سیمانی ، گچی ، کاهگلی ،سنگی ، چوبی ، کناف ، کارتن ، کاغذ و ..... استفاده گردد. همچنین این محصول به دلیل داشتن خاصیت آب‌ گریزی بالا باعث ایجاد خاصیت خودتمیزشوندگی نماهای ساختمانی می‌شود.

راه های اشتراک گذاری محصول :

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on whatsapp
Share on email
Share on print

توضیحات

شوره بر سنگ و آجر دکستر | Dexter

 

این محصول یک ماده جرم بر همه کاره برای انواع سطوح ساختمانی است. علاوه بر آن دارای قدرت جرم بری بالایی می باشد و برای از بین بردن انواع شوره ها ،جرم های روی نمای ساختمان،سرویس ها و سالن ها ،لکه های رنگی و همچنین لکه های سیمانی چسبیده به سنگ و سرامیک و آجر پس از کاشی کاری و بنایی استفاده می شود.

 

ویژگی های شوره بر سنگ و آجر :

  1. بسیار قوی و دارای عملکرد بسیار خوب
  2. قیمت بسیار مناسب
  3. عدم آسیب به سطح در صورت استفاده صحیح
  4. مناسب حذف انواع شوره های سولفاتی ، کربناتی و غیره
  5. از بین بردن سیمان های چسبیده به سنگ و سرامیک و آجر پس از کاشیکاری و بنایی

روش نگهداری شوره بر سنگ و آجر :

این محصول در محیط خشک و کم ‌نور و در دمای ۱۵ الی ۳۰ درجه سانتی‌گراد و در ظرف پلمپ نگهداری گردد.

موارد مصرف شوره بر سنگ و آجر :

از این محلول برای شوره زدایی کردن انواع نماها و سطوح آجری و انواع سطوح سنگی و پاک کردن انواع سطوح ساختمانی استفاده می شود.

روش مصرف شوره بر سنگ و آجر :

محلول شوره بر PX900 می تواند به وسیله تلمبه با فشار پایین (تلمبه سمپاشی کاملاً پلاستیکی) و یا برس روی سطح اعمال شود . بعد ازگذشت ۵ الی ۱۰ دقیقه باید سطح آغشته به محلول ، شسته شود. در صورت نیاز این مرحله را دوباره تکرار کنید . تا سطح به طور کامل تمیز گردد. نکته : قبل از اجرای شوره بر PX900 بهتر است که سطح مرطوب شده باشد. برای استفاده از این محصول به دلیل اسیدي بودن حتما باید از لوازم کاملا پلاستیکی براي جابجایی، نگهداري و پاشش آن بر روی سطح استفاده شود . به علت واکنش با فلزات در ظروفی از جنس آلومینیوم، مس، برنج، روی و یا ظروف گالوانیزه ذخیره نگردد . در صورت تماس این محصول با پوست باید سریعاً با آب شسته شود و در صورت بلع به پزشک مراجعه شود. این محلول فاقد مواد تبخیر پذیر خطرناک و همچنین غیرقابل اشتعال است.

مشخصات فنی شوره بر سنگ و آجر :

  • شکل ظاهری محصول : مایع تیره
  • شکل ظاهری پس از اجرا : بی رنگ

 شما میتوانید دیگر محصولات صنایع شیمی ساختمان دکستر را در اینجا مشاهده نمایید.

چگونه این محصول را تهیه کنم ؟

مشاوره تلفنی

با این شماره تماس بگیرید

09101515136

تماس با واحد فروش

با این شماره تماس بگیرید

03538253144