۳ نکته ای که باید قبل از خرید عایق نانو نما بدانید!

خرید عایق نانو نما

بهترین کیفیت را با ما تجربه نمایید!

عایق نانو نما اسم هایی مانند نانو نما و عایق نما دارد ! بنابراین در صورتی که برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد هریک از این موارد وارد این صفحه شدید تا انتها آن را بخوانید زیرا مواردی را برایتان آورده ایم که بتوانید بهترین انتخاب را انجام دهید! اما در صورتی که انتخاب خود را از قبل انجام داده و الان قصد خرید دارید هم اکنون از طریق این گزینه اقدام نمایید!

محافظ نمای شما

عایق های نما با نفوذ در سطوح نمای ساختمانی شما منافذ آن را پر نموده و از نفوذ آب و رطوبت و همچنین شوره زدن نمای شما جلوگیری می کند!

چه ویژگی هایی دارد ؟

عایق نانون نمای ایران دکستر یک محصول و هزاران استفاده

این محصول قابلیت استفاده بر روی انواع سطوح را دارد و می تواند با نفوذ در آن ها از آسیب دیدنشان بوسیله رطوبت جلوگیری کند!

این عامل به این دلیل است که این محصول می تواند بین ۴ الی ۱۰ میلیمتر در سطح نفوذ کرده و به همین علت از نفوذ رطوبت یا گرد و خاک جلوگیری می شود که همین امر باعث تمیزی و عمر طولانی تر سطح خواهد شد!

جلوگیری از شوره سطح

شوره سطح هایی همانند آجر و سنگ عمدتا به دلیل نفوذ رطوبت است که با این کار از آن جلوگیری می شود.

افزایش عمر سطح

از آنجایی که سطح نمای شما از آلودگی ها و رطوبت در امان است بنابراین عمر آن نیز بیشتر می شود و شما را از هزینه های سنگین شستشو و … بی نیاز می سازد!

جلوگیری از نفوذ گرد و خاک

گرد و خاک به خصوص در مناطق بیابانی آفت زیبایی نما است و تمامی هزینه هایی که برای آن صورت گرفته را از بین می برد که با این محصول نفوذ آن غیر ممکن می شود!

یکی دیگر از مشکلاتی که اکثرا با آن روبرو هستید پاسخ این سوال است

نحوه اجرا به چه شکل است ؟

نحوه اجرای این محصول بسیار ساده بوده و در سه مرحله خلاصه می شود

در این بخش با ما تماس گرفته و جزئیات کار را برای ما بیان می کنید تا همکاران ما بهترین راه حل را برای محافظت از نمایتان را به شما بدهند!

سطح زیر کار باید تمیز و عاری از هرگونه گرد و غبار و چربی  و… باشد.

در نهایت محصول در دو دست روی سطح اجرا می شود

سوال اساسی اینجاست !

چرا باید ما را انتخاب کنید؟