ایران دکستر تولید کننده مواد آب بندی استخر ، مخزن ، چاله آسانسور و .. با کیفیت بالا و قیمت مناسب می باشد. شما همچنین می توانید در صورتی که در زمینه آب بندی استخر ، مخزن یا چاله آسانسور نیاز به مشاوره دارید می توانید هم اکنون از طریق این شماره جهت دریافت مشاوره تلفنی رایگان اقدام نمایید  ۰۳۵۳۸۲۵۳۱۴۴ . شما همچنین می توانید از طریق این لینک به صفحه درباره ما مراجعه نموده و اطلاعات تکمیلی را آنجا مشاهده نمایید.

همانطور که میدانید کشور ایران با بحران جدی آب مواجه است. لذا استفاده بهینه از آب می تواند حداقل از سرعت رشد این بحران بکاهد و فرصتی برای پیداکردن راه های جدید به ما بدهد. چرا این مسئله به استخر ها ارتباط دارد ؟

زیرا به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان ، که در ۲۸ بهمن ۱۳۹۶ منتشر شده است مشترکان تهرانی سالانه یک میلیارد و ١٠٠ میلیون متر مکعب از آب آشامیدنی کشور را مصرف می‌کنند. این در حالی است که  از این میزان تنها ١٠ درصد مصرف آب شرب مشترکان تهرانی معادل سالانه ١١٠‌میلیون مترمکعب آب آشامیدنی را به استخرهایشان سرازیر می‌کنند.

منبع خبر : باشگاه خبرنگاران جوان

باید به این مورد توجه داشته باشید ، محصولی که استفاده می کنید باید این ویژگی ها را داشته باشد :

  1. مقاومت در برابر فشار مثبت و منفی: نکته : محصولاتی که توانایی این سبک از تحمل فشار را دارند خاص بوده و عموما مواد آب بندی بازار توانایی مقامت در برابر یکی از این دو را دارند بنابراین بهتر است جهت کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه به صفحه تماس با ما مراجعه نمایید.
  2. مقاومت در برابر تغییر دما: معمولا مواد بازار با این مورد مشکل خاصی ندارند
  3. مقاومت اسیدی : این میزان بسته به توانایی محصول دارد و در محصولات مختلف متفاوت است لذا پیشنهاد می کنیم حتما در این زمینه از فروشنده اطلاعات کاملی دریافت نمایید.