پروژه‌های بسیاری داریم اماپروژه‌های عمرانی باپیشرفت بالا تمام میشوند

پروژه‌های بسیاری در قم داریم
پروژه‌های بسیاری در قم داریم

پروژه‌های بسیاری داریم اماپروژه‌های عمرانی باپیشرفت بالا تمام میشوند

پروژه‌های بسیاری در قم داریم

پروژه‌های بسیاری داریم اماپروژه‌های عمرانی باپیشرفت بالا تمام میشوند

استاندار قم با اشاره به وجود پروژه‌های نیمه‌تمام عمرانی در استان گفت: پروژه‌های عمرانی نیمه‌تمام بسیاری در قم داریم اولویت اول ما بهره‌برداری و به سرانجام رسیدن پروژه‌های عمرانی بالای ۸۹ درصد پیشرفت کار است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از قم، بهرام سرمست شامگاه شنبه در جلسه شورای اداری و آیین افتتاح پروژه‌های عمرانی دهه فجر استان که در سالن کرامت استانداری برگزار شد، ضمن ارائه گزارشی از عملکرد مدیریت خود اظهار داشت: استفاده از سرمایه‌های نهفته کشور ازجمله اقتصادی، فرهنگی، معنوی و مادی را در راستای تحقق توسعه استان ضروری است و باید مدیران استان این ظرفیت را به بالفعل تبدیل کنند.

رصد مشکلات و مسائل مختلف استان

وی افزود: در مسیر ۵/۲ سال مدیریت من بر استان درزمینه های مختلف برنامه‌های متعددی را طراحی کردیم و جلساتی را به‌طور مستمر با معاونین و شهردار و فرماندار برگزار کردم هدف این جلسات رصد مشکلات و مسائل مختلف استان است در قم سرمایه‌هایی نهفته هرچند این استان تک شهرستان است.

قم به قطب تولید ماسک در کشور تبدیل شده/ذخایر استان در زمینه ماسک مطلوب است افتتاح ۲۱۲ پروژه عمرانی در شرایط تحریم و بحران کرونایی/افتتاح کشتارگاه صنعتی قم

اولویت نخست استان به سرانجام رسیدن پروژه‌های بالای ۸۰ درصد است

استاندار قم در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به وجود پروژه‌های نیمه‌تمام عمرانی در استان بیان کرد: در حوزه عمرانی ما پروژه‌های عمرانی نیمه‌تمام بسیاری در قم داریم اولویت اول ما بهره‌برداری و به سرانجام رسیدن پروژه‌های عمرانی بالای ۸۹ درصد پیشرفت کار استکه در زمان‌بندی بلندمدت و یا کوتاه‌مدت باید اتفاق بیفتد.

سرمست عنوان کرد: هم‌چنین در حوزه پروژه‌های عمرانی شهری پروژه‌هایی با وزن بالایی وجود دارد شهرداری درخواست داشتیم این پروژه‌ها را با برنامه پیگیری کند تاکنون شهرداری درزمینهٔ پروژه‌های شهری ورود خوبی داشته است.

در قم ۱۹ مناسبت متفاوت از دیگر استان‌ها وجود دارد

استاندار قم گفت: در حوزه معاونت امور زائرین استانداری هم با توجه به این‌که ۱۹ مناسبت متفاوت در استان وجود دارد که متمایز از دیگر استان‌ها است باید به بحث توسعه گردشگری و بحث زیارت برنامه‌ریزی شود این کار با همکاری مسجد مقدس جمکران و تولیت بارگاه حضرت معصومه (س) برنامه‌ریزی‌شده است.

در حوزه اقتصادی هم در استان اتفاقات خوبی شکل‌گرفته

سرمست تصریح کرد: در حوزه اقتصادی هم در استان اتفاقات خوبی شکل‌گرفته است برنامه‌های ما در راهبرد سال جهش تولید و اقتصاد مقاومتی بوده که در دستور کارداریم استان رتبه خوبی در زمینه‌های مختلف اقتصادی به خود اختصاص داده است قم درزمینهٔ امنیت سرمایه‌گذاری در جایگاه سوم کشور قرار دارد.

گفتنی است؛ در این جلسه  ۲۱۲پروژه دهه فجر بااعتباری بالغ‌بر ۵۴۰۰ میلیارد ریال و بااشتغالزایی ۲۱۶ هزار و۱۶۴ نفر در استان قم افتتاح و۳۱ پروژه دیگر نیز بااعتباری بالغ‌بر ۴۲۱۵ میلیارد ریال کلنگ زنی خواهد شد.

اشتراک گذاری

Share on twitter
Share on email
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on telegram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *