اجرای پروژه‌های عمرانی در منطقه۱۳ با محوریت محلات کم برخوردار

اجرای پروژه‌های عمرانی در منطقه۱۳ با محوریت محلات کم برخوردار

اجرای پروژه‌های عمرانی در منطقه۱۳ با محوریت محلات کم برخوردار

شهردار منطقه۱۳، رسیدگی به محلات کم برخوردار، یکی از رویکرد‌های پروژه‌های عمرانی در سال جاری برشمرد و افزود: خدمت‌رسانی به مردم سرلوحه همه امور شهرداری منطقه است.

ایران دکستر به نقل از خبرگزاری دانشجو

ایران دکستر به نقل از گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری دانشجو، به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۳، دکتر علی احمدی، شهردار منطقه با اشاره به رویکرد و اولویت شورای ششم شهر تهران در رسیدگی به محلات کم برخوردار در مجموعه مدیریت شهری گفت: با توجه به کمبود زیر ساخت‌ها در برخی از محلات و به منظور برقراری عدالت اجتماعی، ضمن برنامه ریزی پروژه‌های عمرانی خرد، تمام امکانات شهرداری منطقه برای محرومیت‌زدایی از محلات کم‌برخوردار به کار گرفته می‌شود.


او با اشاره به بافت ناحیه یک منطقه ۱۳ افزود: در حال حاضر با توجه به درخواست شورایاری، شهروندان و نیاز سنجی صورت گرفته، عملیات تراش و روکش مکانیزه با پخش ۶ هزار تن در محدوده خیابان‌های محدوده شامل شهید لطفی، شهید محمدیان فرد، محوی، اقبال، کلینی و ثار الله اجرایی شد که در بین نواحی چهارگانه بیشترین بهسازی و نوسازی معابر در محلات این ناحیه صورت گرفته است.

شهردارمنطقه با بیان اینکه عملیات عمرانی در قالب طرح توسعه محله‌ای تا پایان سال جاری در دستور کار قرار دارد اضافه کرد: پروژه‌های عمرانی خرد شامل پیاده روسازی، نهرسازی، احداث جدول و روکش آسفالت نیز برنامه ریزی شده است.

اشتراک گذاری

Share on twitter
Share on email
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on telegram

تقویم اخبار

آبان ۱۴۰۰
ش ی د س چ پ ج
« مهر   آذر »
۱۲۳۴۵۶۷
۸۹۱۰۱۱۱۲۱۳۱۴
۱۵۱۶۱۷۱۸۱۹۲۰۲۱
۲۲۲۳۲۴۲۵۲۶۲۷۲۸
۲۹۳۰  

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *