استعلام انتصابات درشهرداری مناطق تهران با سرعت و دقت انجام می‌شود

استعلام انتصابات درشهرداری

استعلام انتصابات درشهرداری مناطق تهران با سرعت و دقت انجام می‌شود

سرپرست سازمان بازرسی شهرداری تهران گفت: در بازرسی برای استعلام انتصابات این آمادگی را داریم ظرف مدت ۲ تا ۳ روز جواب استعلام افراد را بدهیم.

ایران دکستر به نقل از مهر نیوز

ایران دکستر به نقل از گزارش خبرگذاری مهر، داوود گودرزی در نشست با شهرداران مناطق ۲۲ گانه پایتخت که با حضور علیرضا زاکانی شهردار تهران برگزار شد، گفت: مسئله انتصابات در شهرداری تهران موضوع مهمی است. مسئله اصلی در بحث انتصابات هماهنگی بین ما در مدیریت شهری است و در این حوزه سرعت و دقت در دستور کار قرار دارد تا هم پای قول و قرار خود بمانیم و هم کار اداره شهر قفل نشود.

سرپرست سازمان بازرسی شهرداری تهران افزود: ما در بازرسی برای حوزه استعلام انتصابات آمادگی داریم ظرف مدت ۲-۳ روز جواب استعلام افراد را بدهیم و کمیته‌های لازم نیز تشکیل شده و به مانند سابق استعلام از معاونت‌های تخصصی نیز در دستور کار قرار دارد.

گودرزی با تاکید بر این موضوع که در حوزه استعلامات سرعت، دقت و هماهنگی باید در دستور کار باشد و برای سرپرستی افراد نیز در کوتاه‌ترین زمان جواب می‌دهیم بیان کرد: بررسی‌ها نشان می‌دهد تعدادی از انتصابات دوستان بدون اخذ استعلام انجام شده است و ما قول می‌دهیم با سرعت و دقت جواب استعلام افراد را بدهیم و شما در مناطق هم مد نظر داشته باشید بدون هماهنگی انتصاب نداشته باشید.

او با اشاره به طرح تحول نگهداشت شهر گفت: در بحث نگهداشت شهر نیز، تمام تلاش خود را انجام می‌دهیم که به کمک شما بیاییم تا به کمک هم اتفاقات خوب را رقم بزنیم و باید حساسیت وجود داشته باشد تا کار به درستی انجام شود و ما به عنوان سازمان بازرسی دستور العمل ویژه ای تدوین کردیم و در این امر به شکل کامل با معاونت امور مناطق هماهنگ هستیم تا مسئله نگهداشت شهر را جدی بگیریم تا شاهد اتفاق ملموس در شهر باشیم.

جهت مطالعه بقیه اخبار حوزه اقتصادی و عمرانی اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری

Share on twitter
Share on email
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on telegram

تقویم اخبار

آذر ۱۴۰۰
ش ی د س چ پ ج
« آبان   دی »
 ۱۲۳۴۵
۶۷۸۹۱۰۱۱۱۲
۱۳۱۴۱۵۱۶۱۷۱۸۱۹
۲۰۲۱۲۲۲۳۲۴۲۵۲۶
۲۷۲۸۲۹۳۰  

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *