توسعه عمرانی ارس با همکار ی قرارگاه خاتم و منطقه آزاد

سازمان منطقه آزاد ارس

توسعه عمرانی ارس با همکار ی قرارگاه خاتم و منطقه آزاد

قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء سپاه و سازمان منطقه آزاد ارس، قرارداد همکاری در خصوص توسعه زیرساخت‌های عمرانی این منطقه آزاد را به امضا رساندند.

ایران دکستر به نقل از تسنیم

به گزارش ایران دکسترخبرگزاری صداوسیما؛ مرکز آذربایجان شرقی، بر اساس این قرارداد، قرارگاه خاتم الانبیای سپاه متعهد به همکاری با این سازمان با هدف توسعه زیرساخت‌های منطقه آزاد ارس شده و تکمیل عملیات اجرایی هفت پروژه مهم و بزرگ ارس به این قرارگاه واگذار شد.

محسن نریمان رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس در مراسم امضای این قرارداد گفت: تکمیل مسیر جلفا -مرند، شریان اصلی ایواوغلی-گردیان، فرهنگسرای ارس و آماده سازی بخشی از اراضی ۲۲۰ هکتاری، سایت صنایع سنگین و اراضی و محوطه شهرک صنعتی جانانلو ۷ پروژه اجرایی قرارگاه خاتم الانبیا می‌باشد که انتظار داریم قرارگاه در اجرای این پروژه‌ها جدیت و سرعت لازم را داشته باشند.

 معصومه پاشایی نماینده مردم مرند و جلفا در مجلس شورای اسلامی نیز با بیان اینکه قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا از ظرفیت عمرانی بالایی برخوردار است، تاکید کرد: مهمترین خواسته و انتظاری که مردم و ما از قرارگاه خاتم الانبیا داریم این است که تکمیل جاده مرند جلفا به سرعت انجام و در راس هفت پروژه قرار گیرد.

اشتراک گذاری

Share on twitter
Share on email
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on telegram

تقویم اخبار

آذر ۱۴۰۰
ش ی د س چ پ ج
« آبان   دی »
 ۱۲۳۴۵
۶۷۸۹۱۰۱۱۱۲
۱۳۱۴۱۵۱۶۱۷۱۸۱۹
۲۰۲۱۲۲۲۳۲۴۲۵۲۶
۲۷۲۸۲۹۳۰  

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *