کمبود سیمان در چهارمحال و بختیاری

هر پاکت سیمان به قیمت بالای ۷۰ هزار تومان رسید
هر پاکت سیمان به قیمت بالای ۷۰ هزار تومان رسید

کمبود سیمان در چهارمحال و بختیاری

هر پاکت سیمان به قیمت بالای ۷۰ هزار تومان رسید

کمبود سیمان در چهارمحال و بختیاری

معاون امور بازرگانی سازمان صمت چهارمحال و بختیاری با اشاره به کمبود سیمان در استان، اظهار کرد: کاهش تولید به‌علت اعمال خاموشی در کارخانه سیمان شهرکرد برای صرفه‌جویی در مصرف برق، علت این کمبود است.

ایران دکستر به نقل از اخبار ساختمان

ایران دکستر به نقل از گزارش اخبار ساختمان، جهانبخش مردادی با اشاره به اینکه خوشبختانه کمبودی بابت کالاهای اساسی در چهارمحال و بختیاری وجود ندارد، اظهار کرد: در استان مرغ در حال حاضر تک نرخی و با قیمت ۲۵ هزار و ۹۰۰ تومان به ازای هرکیلوگرم در بازار عرضه می‌شود.

معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت چهارمحال و بختیاری ادامه داد: خوشبختانه کشتار مرغ به‌صورت روزانه انجام می‌شود و مشکلی از این بابت وجود ندارد.

وی در ادامه با اشاره به کمبود سیمان در چهارمحال و بختیاری، توضیح داد: وزارت نیرو برای صرفه‌جویی در مصرف برق به کارخانجات سیمان اعلام کرده که تولید خود را کم کنند، کاهش تولید در کارخانه سیمان شهرکرد علت این کمبود است.

مرادی خاطرنشان کرد: در گذشته سیمان به اندازه نیاز مصرفی چهارمحال و بختیاری در کارخانه سیمان شهرکرد تولید و مازاد آن نیز صادر می‌شد، اما اکنون در تامین سیمان با مشکل مواجه هستیم.

معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت چهارمحال و بختیاری با تاکید بر اینکه قیمت سیمان افزایش نداشته است، گفت: برخی سودجویان از این شرایط سوءاستفاده و اقدام به افزایش قیمت کرده‌اند، مردم تخلفات گرانفروشی را با شماره ۱۲۴ به سازمان صمت گزارش کنند.

اشتراک گذاری

Share on twitter
Share on email
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on telegram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *